WROCŁAW

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

„Nie ma lepszego narzędzia, które można wprowadzić w celu przeciwdziałania kontuzjom niż praca z obciążeniem.”

Jestem certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego (NCSC) oraz trenerem personalnym. 

Programowanie oraz prowadzenie jednostek treningowych ukierunkowanych na wspieranie rozwoju w docelowej dyscyplinie sportowej. W zakresie moich obowiązków jest monitoring obciążeń treningowych, przygotowanie zawodników pod kątem siłowym i szybkościowym, wspomaganie w zakresie rehabilitacji pourazowej oraz prewencji przed kontuzjami w celu zmaksymalizowania efektów treningowych i wyników sportowych i zmniejszenie ryzyka urazów. 

W przygotowaniu motorycznym dbam o rozwój wszystkich zdolności motorycznych, którymi są: wytrzymałość, siła, szybkość, gibkość oraz koordynacja.

Konsultacja sprinterska – Nauczę Cię biegać szybciej!

Prowadzę konsultacje dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania, w której analizujemy technikę biegu. Podczas treningów sprinterskich kształtujemy cechę motoryczną jaką jest szybkość, a także zwinność, koordynacja i siła. Szybkość tak samo jak inne zdolności motoryczne wpływa bezpośrednio na wynik zawodnika niezależnie czy jest to sport indywidualny, czy drużynowy. Pomogę Ci podnieść poziom potencjału ruchowego i specyficznego dla Twojego sportu. 

W przeszłości sportowej specjalizowałam się w biegach sprinterskich, dlatego teraz chcę wykorzystać zebraną wiedzę i doświadczenie, żeby pomóc Ci stać się szybki jak pantera!

Szybkość nie jest zarezerwowana tylko dla sportowców, dlatego zapraszam również amatorów, bo w końcu biegać szybko może każdy. Istnieje również możliwość utworzenia grupy. 

W celu umówienia się na trening z przygotowania motorycznego/trening sprinterski oraz lokalizacji treningów zapraszam do kontaktu.

Trening personalny

Prowadzę treningi indywidualne i/lub w mniejszych grupach zarówno z osobami początkującymi, jak i z zawodnikami. Pomogę Ci wykorzystać lepiej Twój potencjał i możliwości żeby osiągnąć zamierzony cel!

Prowadzę indywidualne treningi w profesjonalnym studiu treningowym oraz w siłowni.

Treningi personalne dostosowane są indywidualnie. Jeżeli Twoim celem jest:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Zwiększanie masy mięśniowej
  • Modelowanie sylwetki
  • Poprawa kondycji oraz wytrzymałości
  • Korekcja wad postawy 
  • Rehabilitacja ortopedyczna 
  • Przygotowanie do zawodów
  • Poprawa techniki biegu.

to czas zrobić pierwszy krok, a ja Ci w tym pomogę ! 

Jak przebiega współpraca?

Każda współpraca rozpoczyna się od konsultacji, podczas której przeprowadzam krótki wywiad, w którym będą pytania m.in. o cele treningowe,  historię treningów, czy urazów. Podczas konsultacji sprawdzam zakresu ruchomości stawów oraz podstawowe wzorce ruchowe. Po testach omawiamy plan działania.

Moim priorytetem jest Twoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas treningu. Każdy Twój sukces jest także moim sukcesem!

Nieważne, czy jesteś stałym bywalcem na siłowni czy właśnie stawiasz pierwsze kroki. Ważne, że robisz to dla swojego zdrowia. Zawsze jest dobry moment żeby zacząć. 

Czas treningu personalnego trwa 90minut. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

INTO MOVEMENT