O Mnie

MOJA HISTORIA.
 MOJA MISJA.

Jestem fizjoterapeutką, trenerem przygotowania motorycznego sportowców oraz trenerem personalnym. 

Posiadam prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze 67575. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze sportem związana jestem od ponad 14 lat. Moje wieloletnie praktyczne doświadczenie w sporcie oraz wykształcenie z fizjoterapii i systematycznie pogłębiana wiedza w zakresie treningu siłowego i motorycznego pozwala mi na większe możliwości pracy z ciałem, przeprowadzenie pełnej rehabilitacji po urazach sportowych, zapobieganiu kontuzjom oraz zwiększanie możliwości osiągania lepszych wyników sportowych.

Specjalizuję się w biegach sprinterskich. W swoim dorobku mam 14 medali Mistrzostw Polski. Byłam członkiem Kadry Polski Lekkiej Atletyki, kilkakrotnie brałam udział w zawodach rangi międzynarodowej. Sport jest moją życiową pasją.

Podczas swojej kariery sportowej przeszłam wiele kontuzji, dlatego wiem jak ważne jest połączenie rehabilitacji z odpowiednim treningiem, żeby wrócić do pełnej sprawności. Poznałam z autopsji, że trening motoryczny jest niezbędnym elementem w podniesieniu możliwości sportowych.

Teraz jestem fanką każdej formy aktywności od brazyliskiego ju jitsu, squasha, bachate aż po bardziej ekstremalne skoki spadochronowe. Eksploruję i doświadczam oraz uczę się nowych ruchów, tym samym dając sobie nowe wyzwania.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Współpracując ze mną możesz osiągać swoje cele i wypracujesz zdrowe nawyki, które dadzą możliwość lepszego funkcjonowania w życiu codziennym na długie lata.

  • Jestem zaangażowana w swojej pracy, dlatego będę w pełni zaangażowana w współpracy z Tobą.
  • Rozumiem, że każdy przypadek jest inny, dlatego możesz liczyć na wsparcie mentalne w trudnych chwilach podczas wyzwania, z którym się zmagasz po powrocie do sprawności po kontuzji/urazie.
  • Kocham to, co robię i wierzę, że zdobyte doświadczenie i praktyka pomogą Ci w osiągnięciu celów i Twoim rozwoju.
  • Moja praca wywodzi się z pasji do ruchu, dlatego możesz liczyć na pozytywną atmosferę podczas współpracy.
  • Jako sportowiec dobrze wiem, ile pracy trzeba włożyć żeby osiągnąć sukces w sporcie, dlatego w Twoich dążeniach do celów sportowych będę równie zaangażowana, jak i wymagająca, żeby w pełni wykorzystać Twój potencjał.
  • Każdy Twój sukces jest moim sukcesem. Każdego droga jest inna, dlatego zawsze podchodzę indywidualnie do Twoich możliwości.
  • Zależy mi poszerzeniu Twojej świadomości dotyczącej zdrowych nawyków czy prewencji kontuzji, dlatego edukacja podczas współpracy będzie dla mnie bardzo ważna.

Ruch to życie. Życie to ruch… A więc, jaki jest Twój kolejny ruch??

Z KIM PRACUJĘ?

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą oraz dziećmi powyżej 7 roku życia z dysfunkcjami narządu ruchu, wadami postawy i po urazach ortopedycznych oraz z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu m.in. bólami kręgosłupa, a także prowadzę terapię stawów skroniowo-żuchwowych, terapię przy napięciowych bólach głowy.  

Moja oferta obejmuje m.in. osoby aktywne fizycznie, zarówno amatorów, jak i profesjonalnych zawodników, którzy chcą podnieść jakość swojego treningu oraz  możliwości sportowe oraz mają inne cele związane z sylwetką, zmniejszeniem masy ciała, zwiększeniem sprawności oraz zwiększeniem siły mięśniowej. 

 U dzieci, szczególnie  skupiam się na rozwoju motorycznym i korekcją wad postawy (jeżeli występują). W pracy z dziećmi zależy mi przede wszystkim na dobrej zabawie i zarażeniu ich pasją do wszelkich form aktywności fizycznej. 

Pracuję ze sportowcami, którzy chcą podnieść swój poziom sportowy oraz zadbać o przygotowanie motoryczne. Zapewniam opiekę podczas rehabilitacji po urazach sportowych aż do specyfiki sportu i powrotu do współzawodnictwa. Dbam również o edukację i profilaktykę w  prewencji kontuzji. 

W każdym wieku można zadbać o swoje zdrowie i ruch, dlatego wśród moich pacjentów nie może zabraknąć osób starszych.

INTO MOVEMENT